Kurierzy są coraz chętniej wybieranym sposobem dostawy nie tylko przez firmy, ale również klientów indywidualnych. Usługi tego typu są pewniejsze i szybciej docierają do adresata, w porównaniu z tradycyjnymi opcjami wysyłek. Z tego względu, jeśli prowadzimy biznes internetowy, powinniśmy rozważyć taką opcję dostaw.

Szybciej, pewniej, wygodniej

Jeśli prowadzimy sklep internetowy, niemal każdego dnia musimy wysyłać paczki do klientów. To sprawia, że szukamy takich rozwiązań, które pomogą nam usprawnić ten proces. Wielu właścicieli zastanawia się, jak zamówić kuriera w najwygodniejszy sposób i jednocześnie mieć pełną kontrolę nad zamówieniami, które są w trakcie dostawy. Biorąc pod uwagę wiele czynników, najlepsze do tego celu są specjalne serwisy umożliwiające zamawianie kuriera bezpośrednio do firmy. Dzięki temu, możemy zaoszczędzić naprawdę dużo czasu i przeznaczyć go na rozwijanie interesów.

 

Zalety współpracy z serwisami pośredniczącymi:

 

  • wysoka jakość obsługi;
  • możliwość indywidualnej wyceny;
  • oszczędność pieniędzy;
  • wsparcie ze strony biura obsługi klienta;
  • wygoda nadawania paczek;
  • oszczędność czasu (średni czas wypełnienia formularza to 2 minuty).

Indywidualna umowa z pośrednikami

Firmy pośredniczące w zamawianiu kurierów, mają podpisane atrakcyjne umowy z przewoźnikami, dlatego jeśli wysyłamy dużo paczek i dość często, możemy poprosić o indywidualną wycenę usług. Dzięki temu zyskamy nawet do 30% rabatów, które są udzielane dla aktywnych klientów. Oprócz sporych oszczędności, ważne jest również to, że serwisy tego typu zapewniają usługi kurierskie tylko sprawdzonych i pewnych przewoźników, którzy mają ogromne doświadczenie w realizowaniu zleceń.