Kupując przez internet, chętnie korzystamy z przesyłek kurierskich, ponieważ są niezawodne, szybkie i profesjonalne. Jednak nie każdy wie, że można również nadać paczkę bez wychodzenia z domu.

Szybko, wygodnie, profesjonalnie

Co prawda, klient indywidualny nie może nawiązać współpracy bezpośrednio z wybraną firmą kurierską, ale są odpowiednie serwisy internetowe, które pozwalają nam zamówić kuriera przez internet. Świetnym przykładem może być serwis goodpak.pl. Nadawanie paczki on-line jest bardzo wygodne i niezwykle proste, więc nie wymaga od nas żadnego wysiłku. Wystarczy, że zanim nadamy paczkę, sprawdzimy jej:

 

  • wagę przesyłki wraz z opakowaniem;
  • wysokość w cm;
  • szerokość w cm;
  • długość w cm.

 

Te informacje pozwolą serwisowi porównać ceny u kilku zaufanych kurierów i wskazać na te, które są najkorzystniejsze i najtańsze. Jeśli jesteśmy zainteresowani opcjami dodatkowymi, również możemy je wprowadzić do panelu.

Zamawianie kuriera w wygodnym fotelu

Skoro już wiemy, jak zamówić kuriera bez wychodzenia z domu, nie pozostaje nam nic innego, jak przekalkulowanie sobie, dlaczego jest to bardziej opłacalne niż wybór tradycyjnej poczty. Możliwość nadania paczki przez internet staje się coraz bardziej popularne i wiele osób wybiera właśnie ten sposób wysyłania paczek. To doskonała wiadomość dla wszystkich, którzy nie lubią stać w kolejce oraz wolą praktyczne i nowoczesne rozwiązania, ale nie posiadają już podpisanej umowy z przewoźnikiem. Dzięki serwisom kurierskim, możemy to zrobić bez podpisywania dodatkowych umów siedząc w swoim ulubionym fotelu.