Jeśli nie posiadamy podpisanej umowy z firmą kurierską, wystarczy założyć konto w serwisie, w którym możemy bez problemu zamówić kuriera on-line. Jest to wygodny sposób dla wszystkich, którzy od czasu do czasu muszą coś wysłać.

Jak szukać kuriera?

Jeśli cenisz sobie wygodę oraz oszczędność czasu, zamów kuriera do swojego domu. Nie tylko przywiezie list przewozowy (jeśli nie posiadasz drukarki), ale również odbierze Twoją paczkę w dogodnym dla Ciebie terminie. Co więcej, z każdym rokiem przesyłki kurierskie są coraz tańsze, dzięki czemu nie musimy obawiać się wysokich kosztów związanych z wysyłką.

 

Średnie ceny za przesyłkę kurierską krajową w 2018 roku:

 

  • przesyłki krajowe do 30 kg – od 11 złotych brutto;
  • przesyłki krajowe peletowe do 100 kg – od 160 złotych brutto.

 

Cena może się różnić w zależności od wymiarów, dlatego jeśli posiadamy niestandardową przesyłkę (np. bardzo długą), koszt może być nieco wyższy. Podobnie w przypadku wyboru dodatkowych usług jak wykupienie ubezpieczenia albo przygotowanie listu przewozowego przez kuriera.

Kurier na Twoich warunkach

Firmy kurierskie zwracają coraz większą uwagę na jakość obsługi, dlatego dokładają wszelkich starań, aby każdy klient był zadowolony ze świadczonej usługi. Dzięki temu możemy wręcz przebierać w wielu opcjach dodatkowych, które są dla nas najwygodniejsze i najkorzystniejsze. Jeśli jednak nie wiemy, jak zamówić kuriera, wystarczy skontaktować się z dedykowanym serwisem, aby zapoznać się ze szczegółami dotyczącymi nadania wysyłki oraz poznać wszystkie koszty, które będą nas obowiązywały.