Dwie minuty – tyle średnio zajmuje nadanie paczki za pośrednictwem dedykowanych serwisów do porównywania kurierów. Brzmi idealnie? A gdyby tak jeszcze wspomnieć, że można to zrobić o dowolnej porze i z każdego miejsca w Polsce, zaś kurier przyjedzie bezpośrednio do naszego domu albo firmy i zabierze nasze paczki? W dobie XIX wieku wszystko jest możliwe.

Sprzedajesz przez internet? Wysyłaj kurierem!

Z każdym rokiem powstaje coraz więcej sklepów internetowych, ponieważ jest to nie tylko tańsze (mniejsza ilość pracowników, brak lokalu, itp.), ale również wygodniejsze. Klienci coraz chętniej kupują przez internet, ponieważ wiąże się to z niższymi cenami, większym wyborem oraz oszczędnością czasu. W trosce o sklepy działające online, powstały specjalne serwisy, za pośrednictwem których możemy zamówić kuriera w dwie minuty, bez wychodzenia z domu, podpisywania umów albo załatwiania jakichkolwiek formalności. Wystarczy jedynie założyć konto w sprawdzonym serwisie, wpisać dane przesyłki i wydrukować list przewozowy.

Prościej się już nie da

Serwisy pośredniczące są zaprojektowane w taki sposób, aby zaoszczędzić nam nerwów związanych z wypełnianiem skomplikowanych formularzy bądź sprawdzania umów pod kątem ukrytych kosztów. Wystarczy kilka kliknięć, aby przesłać zamówienie i już następnego dnia cieszyć się odebraną przez kuriera przesyłką. Ponadto, nie potrzeba do tego celu czytania samouczków, które tłumaczą jak zamówić kuriera oraz przygotowywania jakichkolwiek dokumentów. Co jeszcze przemawia za wyborem kuriera?

 

  • Atrakcyjne ceny;
  • wygoda;
  • możliwość kontrolowania zamówienia przez internet;
  • minimum formalności;
  • brak umów;
  • możliwość płacenia przelewem błyskawicznym;
  • wybór najkorzystniejszej firmy kurierskiej.